Yasemin Ergene Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yasemin Ergene Fan Club Forum

Yasemin Ergene Fan Club Forumumuza Hoşgeldiniz

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gazete Ve Dergilerden Haberler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
küboş
Site Sahibi
Site Sahibi
küboş

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 25/04/08 Mesaj Sayısı : 841 Nerden : İstanbuldan yasomun kalbinden...

MesajKonu: Geri: Gazete Ve Dergilerden Haberler   Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 5:26 am

baya eski bi haber ama yaseminin adı geçtiği eklemek istedim
merve sevi röportajından...rakiplerini eleştirmiş hanfendiiiii

Rakiplerinizi nasıl buluyorsunuz, bir Sinem Kobal, Yasemin Ergene ya da Beren Saat yeterince gelecek vaat ediyorlar mı?

M.S= Kendisi gibi olamıyor hiçbiri. Sinem'i beğenmiyorum. Eksik tarafı çok var. Sarışın olması bir kere eksi. Oyununu hiç anlamıyorum, izlerken kafam karışıyor. Beren Saat de öyle ahım şahım bir iş çıkarmıyor. Kamera karşısında harikalar yaratan bir genç değil yani. Yasemin Ergene'yi tanımıyorum ama izliyordum "Aşk Oyunu"nu. Keremcem daha dolu geliyordu bana. Yasemin mimik yapmayı hiç bilmiyor.
https://yaseminergene.1talk.net/index.htm
küboş
Site Sahibi
Site Sahibi
küboş

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 25/04/08 Mesaj Sayısı : 841 Nerden : İstanbuldan yasomun kalbinden...

MesajKonu: Geri: Gazete Ve Dergilerden Haberler   Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 5:26 am

http://www.gezentilki.com/v2/diziyi-neden-birakti-13054-1.php
ah yaso yine yaktın bizii
küboş
Site Sahibi
Site Sahibi
küboş

Kadın

MesajKonu: Geri: Gazete Ve Dergilerden Haberler   Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 5:34 am

Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 Img0001ag5yt7

Burda birçok ünlü isim ve dizi adı vardı ama ben sadece Aşk Oyunu'nu kestim! Anlatılan şu; dizilerle yıldızı parlayan ünlüler, hangi diziyle kimlerin yıldızı parlamış.
Örneğin; Sıla'yla Cansu Dere'nin, Binbir Gece'yle Bergüzar Korel'in vs. vs.
Ve tabi Aşk Oyunu dizisiyle(dizimizle) de Keremcem ve Yasemin Ergene'nin yıldızı parlamış.
Bu dizi şans getirmiş yani oyuncularına...

Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 1111py4rs1
[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=362&i=1111py4rs1.jpg]Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 1111py4rs1.613ca8589d[/
küboş
Site Sahibi
Site Sahibi
küboş

Kadın

MesajKonu: Geri: Gazete Ve Dergilerden Haberler   Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 5:34 am

KIZDIRAN DEDİKODU

Anodolu Holding'in ortaklarından Tuncay Özilhan'ın oğlu İzzet Özilhan 1 yıldır Yasemin Ergene ile flört ediyor.Yasemin Ergene dizi film 'DOKTORLAR''da sevgilisini canlandıran şarkıcı Kutsi ile adının aşk dedikodusuna karıştığını duyunca küplere binmiş.Yasemin Ergene'nin dizinin kadrosundan ayrılma nedenide bu iddialarmış.

POSTA GAZETESİ
küboş
Site Sahibi
Site Sahibi
küboş

Kadın

MesajKonu: Geri: Gazete Ve Dergilerden Haberler   Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 5:36 am

Aklımız fikrimiz sevdada

Geçtiğimiz günlerde 'Doktorlar' dizisi ile ilgili çok ciddi bir hatadan bahsettim. Tıbbi anlamda büyük bir hata yer almıştı dizide. Epey hayıflandım kendi adıma. Ne de olsa dizinin reytingi yüksekti. Milyonları ekrana bağlayan bir dizide bu kadar büyük bir hata yer almamalıydı. Ancak bu hata her zamanki gibi es geçildi. Dizinin finalinin gölgesinde kaldı. Diziyle ilgili haftaya damgasını vuran olay ise magazin basınında çıkan bir haberdi. Doktor Levent'in evlenmekten son anda vazgeçtiği Doktor Ela'yı oynayan Yasemin Ergene'nin diziden ayrıldığı yolundaki haberler ortalığı fena halde karıştırdı. Zaten bunu kendi elektronik posta kutumdan bile anlayabiliyorum. Dizideki hata ile ilgili sessiz kalan birçok okuyucumuz, Ergene'nin diziden ayrılma ihtimali karşısında adeta aslan kesildi.
Ergene'nin ayrılıp ayrılmayacağından ziyade aldığım bütün elektronik postalarda 'Ela' karakterinin akıbetinden bahsediliyordu. İzleyicinin asıl korkusu, Yasemin Ergene'nin diziye devam edip etmeyeceği değil, 'Ela' karakterinin senaryodan çıkarıp çıkarılmayacağıydı. Sözün özü herkes Ergene ayrılsa bile 'Ela'yı başka bir oyuncunun canlandırması gerektiğine inanıyor. Yani asıl dert yine aşk! Levent ve Ela'nın aşkı devam etsin de dizide ne yanlış yapılırsa yapılsın!
küboş
Site Sahibi
Site Sahibi
küboş

Kadın

MesajKonu: Geri: Gazete Ve Dergilerden Haberler   Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 5:36 am

Aralarına ihanet girdi
Ünlü oyuncu Yasemin Ergene ve işadamı sevgilisi izzet özilhan arasına ihanet girdi.Önümüzdeki aylarda nikah masasına oturmaya hazırlanan ünlü çift, izzet beyin rusyadaki kaçamaklarının ortaya çıkmasıyla yollarını ayırdı
küboş
Site Sahibi
Site Sahibi
küboş

Kadın

MesajKonu: Geri: Gazete Ve Dergilerden Haberler   Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 8:42 am

Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 Takvimsaklambac50605348wn6

[URL=http://imageshack.us]Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 Milliyetcafe505990982slcq4

Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 Haftasonu505917334wb6bp1
Admin
Site Sahibi
Site Sahibi
Admin

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 23/04/08 Mesaj Sayısı : 1731 Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: Gazete Ve Dergilerden Haberler   Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 1:36 am

Aklımız fikrimiz sevdada

Geçtiğimiz günlerde 'Doktorlar' dizisi ile ilgili çok ciddi bir hatadan bahsettim. Tıbbi anlamda büyük bir hata yer almıştı dizide. Epey hayıflandım kendi adıma. Ne de olsa dizinin reytingi yüksekti. Milyonları ekrana bağlayan bir dizide bu kadar büyük bir hata yer almamalıydı. Ancak bu hata her zamanki gibi es geçildi. Dizinin finalinin gölgesinde kaldı. Diziyle ilgili haftaya damgasını vuran olay ise magazin basınında çıkan bir haberdi. Doktor Levent'in evlenmekten son anda vazgeçtiği Doktor Ela'yı oynayan Yasemin Ergene'nin diziden ayrıldığı yolundaki haberler ortalığı fena halde karıştırdı. Zaten bunu kendi elektronik posta kutumdan bile anlayabiliyorum. Dizideki hata ile ilgili sessiz kalan birçok okuyucumuz, Ergene'nin diziden ayrılma ihtimali karşısında adeta aslan kesildi.
Ergene'nin ayrılıp ayrılmayacağından ziyade aldığım bütün elektronik postalarda 'Ela' karakterinin akıbetinden bahsediliyordu. İzleyicinin asıl korkusu, Yasemin Ergene'nin diziye devam edip etmeyeceği değil, 'Ela' karakterinin senaryodan çıkarıp çıkarılmayacağıydı. Sözün özü herkes Ergene ayrılsa bile 'Ela'yı başka bir oyuncunun canlandırması gerektiğine inanıyor. Yani asıl dert yine aşk! Levent ve Ela'nın aşkı devam etsin de dizide ne yanlış yapılırsa yapılsın!

NILGUN K.TAHMAZ
https://yaseminergene.1talk.net
küboş
Site Sahibi
Site Sahibi
küboş

Kadın

MesajKonu: Geri: Gazete Ve Dergilerden Haberler   Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 2:50 am

ARKADAŞLAR AYNI HABERLERİ EKLEMEMEYE DİKKAT EDELİM!!!
Admin
Site Sahibi
Site Sahibi
Admin

Kadın

MesajKonu: Geri: Gazete Ve Dergilerden Haberler   Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 3:52 am

Evlenmiyoruz

SHOW TV’de ekrana gelen ‘Doktorlar’ dizisinde ‘çaylak doktor Ela’yı canlandıran Yasemin Ergene, son günlerde özel hayatıyla da sıkça gündeme geliyor. Uzun süredir İzzet Özilhan’la birlikte olan ...
Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 M1
SHOW TV ’de ekrana gelen ‘Doktorlar’ dizisinde ‘çaylak doktor Ela ’yı canlandıran Yasemin Ergene , son günlerde özel hayatıyla da sıkça gündeme geliyor.
Uzun süredir İzzet Özilhan ’la birlikte olan Ergene ’nin Özilhan ile geçtiğimiz günlerde nişanlandığı yönünde haberler çıkmıştı. Genç oyuncu bu iddiaları yalanladı ve “Bir evlilik kararı almadık. Şimdilik güzel giden bir ilişkimiz var” dedi.
Bu konu hakkında ilk kez konuşan Ergene , ilişkisinin uzun sürmesinin sırrını ise “Eğer ünlü biriyseniz çok fazla göz ününde olmamanız gerekiyor. Benim de zaten sosyal hayatım yok. Gece dışarı çıkmayı sevmiyorum. Ya evde oturuyoruz ya da gazetcilerin olmadığı yerlere gidiyoruz” diye konuştu.
Doktorlar dizisinde tıp fakültesinden mezun olacak genç bir asistanı canlandıran Ergene , günlük hayatında da rolünün etkisine kapıldığını anlattı.
BAZEN KEŞKE DOKTOR OLSAYDIM DİYORUM
Ergene , “Bir süre sonra kendinizi doktor yerine koyup o şekilde davranmaya çalışıyorsunuz. Röportaja gelirken yolda bir trafik kazası gördüm. Araba ters dönmüş. Kadın kanlar içerisinde yerde yatıyor ve titriyordu. O zaman keşke ‘Gerçekten doktor olsaydım ve o kadına yardım etseydim’ dedim” şeklinde konuştu.
Ergene , “Sinema filmi teklifleri geliyor fakat sinemada aşk yaşamak istemiyorum. Hareketli bir film olmalı. Sinema filmiyle ödül almak istiyorum” dedi.
Admin
Site Sahibi
Site Sahibi
Admin

Kadın

MesajKonu: Geri: Gazete Ve Dergilerden Haberler   Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 3:52 am

Yasemin`le aşk yaşadık ama artık bitti!

Bugüne kadar Yasemin Ergene ile aşk yaşadığı haberlerine hep sessiz kalan Keremcem ilk kez itiraf etti: Gel-gitleri çok olan ve bence çok güzel bir aşktı ama bitti. Yasemin`e yeni ilişkisinde mutluluklar dilerim ..
Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 8ABC696F2CA79548BAA50C19c
Keremcem ile Yasemin Ergene `nin birlikte oynadıkları `Aşk Oyunu ` dizisinde aşk yaşamaya başladıkları söyleniyor ancak her ikisi de bu ilişkiyi yalanlıyordu. Öyle ki; Yasemin Ergene ile İzzet Özilhan `ın beraberliği ortaya çıktığında, Ergene `nin Keremcem ile de ilişkisini sürdürdüğü ve Keremcem `in olayı gazetelerden öğrendiğini yazmıştık. Bu haberimiz üzerine Yasemin Ergene gazetemize, `Keremcem ile ilişki yaşamadığına ve bu haberin asılsız olduğuna dair` bir açıklama gönderdi. Bütün bu gelişmelerin üzerine Keremcem de üç yıllık suskunluğunu bozdu: Evet Yasemin ile beraberdik ama artık bitti!
AŞIK OLDUĞUMU SÖYLEDİM
* Yeni dizide Gözde Türkpençe ile sevgiliyi canlandıracaksınız. Hakkınızda çıkacak aşk dedikodularına hazırlıklı mısınız? Çıkarsa çıkar. Biz böyle şeyleri engelleyemiyoruz. Yapacak bir şey yok yani.
* Birlikte olduğunuz birisi var mı? Ama ben hiç söylemedim ki bu güne kadar...
* Neden söylemiyorsunuz? Kameranın önünde olan insanın seçimi bu. Ben üç yıldır bu konuda konuşmamayı seçtim.
* Ama siz konuşmayınca her şey ortada kalıyor. Mesela, sizin Yasemin Ergene ile aşk yaşadığınız biliniyor. Hatta Yasemin Ergene ile İzzet Özilhan beraberliği ortaya çıktığında Ergene `nin sizinle de ilişkisinin devam ettiği ve sizin bu yeni beraberliği gazeteden öğrendiğinizi yazdık. En azından bunu ya doğrulayın ya da yalanlayın... (Uzun bir sessizlik) İnsanlar üçdört senedir beni tanıyor. Ben bu arada aşık olduğumu, biriyle aşk yaşadığımı söyledim zaten. Sadece bunun kiminle olduğunu paylaşmadım.
EVET BERABERDİK!
* Yasemin Ergene mi, değil mi? Evet, o! Yasemin `le aşık olduk birbirimize. Benim çok değer verdiğim biri. Birlikteyken de çok değer verdiğim bir insandı. Yaşadığımız, hissettiğimiz şey önemliydi. Bizim yaşadığımız projenin sıcaklığından da kaynaklanıyordu belki. `Aşk Oyunu ` sırasında birlikteydik biz...
* Niye sakladınız peki? Bunu o anda söylemek doğru gelmiyordu bana.
* Yani Yasemin Ergene `nin sizin ilişkiniz devam ederken İzzet Özilhan ile beraberliği doğru? Yani...
* Israrla sormamın sebebi şu: Yasemin Ergene `Keremcem `in evinde kaldı` haberimizden sonra bizden bir düzeltme yapmamızı istedi. Mutlu bir ilişkisi olduğunu... Bunları duymak istemiyorum! Benim evimde kaldı filan, o kısmı çok özel. Bunları anlatmaya gerek yok. Evet, biz bir şeyler yaşadık ve sonra gel-gitli bir döneme girdi ilişkimiz. Emin değildik bir şeylerden. Durduk devam ettik, durduk yine devam ettik. Birlikteliğimizi bu kadar iyi biliyorsanız , bunu da biliyorsunuzdur zaten. Ondan sonrasının benim için bir önemi yok.
* Özel hayatını medyanın gözü önünde yaşayanlara tepkili misiniz? Ne de olsa herkes kendi sınırlarını kendisi ayarlıyor? ...Çok özür dilerim, sorunuzu anlayamadım? Demin konuştuklarımla o kadar meşgul ki kafam, tekrar sorabilir misiniz?
* Sınırlarınıza sahip çıkmak mı istiyorsunuz? Ben herkesin kendi yolunun olduğunu düşünüyorum. Yani yollar aynı değil. Ben yolumu böyle seçtim. Doğru mu, bilmiyorum. Bodrum `da ilk defa şöhretten rahatsız oldum mesela.
* Ne oldu ki orada? Ablamla güneşleniyorum ama onu bile `yakalandılar` diye veriyorlar. Çok acayip! Bir şey söyleyeceğim; benim kafam hala bir önceki konuda. Yasemin ne yollamış size ben onu anlayamadım?
YASEMİN `E MUTLULUKLAR
* Bir açıklama yollamış, mutlu giden bir ilişkim var.... Mutluluklar...
* `Keremcem ile bir televizyon dizisinde birlikte rol almakla başlayan arkadaşlığın dışında farklı bir ilişki söz konusu değildir. İzzet Bey ise mutlu bir ilişki yaşadığım erkek arkadaşımdır` diyor ve yaptığmız haberin düzeltilmesini istiyor. Ancak biz o haberi kullanırken doğruluğundan emindik. Niye böyle bir şey yaptı anlayamadım. Biz ilişkimiz hakkında başından beri konuşmama, `Evet` ya da `hayır` dememe kararı almıştık. (Sessizlik) Çok acayip bir durum...
* Hala seviyor musunuz? Yasemin `i mi?
* Evet. Niye böyle bir şey soruyorsunuz ki... (Sessizlik) Ben çok değer verdim Yasemin `e. Biz çok güzel bir şey yaşadık. Gel-gitli dönemlerimizde bile çok güzel olduğunu düşünüyorum. Tabii ben böyle düşünüyorum, o da düşünüyor mu bilemem ... O kadar işte...
Admin
Site Sahibi
Site Sahibi
Admin

Kadın

MesajKonu: Geri: Gazete Ve Dergilerden Haberler   Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 6:04 am

Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 CEE8B50398076F4FAA1EC869r

Nişanlısı için diziden ayrıldı

Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 Sp
Başak ÇOKAN

'Doktorlar' dizisinin başrol oyuncularından Yasemin Ergene bir süredir nişanlı olduğu, işadamı Tuncay Özilhan'ın oğlu İzzet Özilhan ile düğün hazırlıklarını sürdürüyor. Özilhan nişanlısının bir dediğini iki etmezken Ergene de bunun altında kalmıyor. 'Doktorlar' dizisinde güzel bir çıkış yakalayan oyuncu, nişanlısının isteği üzerine diziden ayrıldı. Dizinin yeni bölümlerinde yer almayacak olan ünlü oyuncu, yakın dostlarına düğün hazırlıklarıyla birebir ilgilenmek istediği için nişanlısıyla ortak karar aldıklarını ve evlenene kadar hiçbir projeyi değerlendirmeyeceğini söylüyor.
Bir yıldır flört eden Yasemin Ergene ile İzzet Özilhan aile arasında yapılan nişan sonrası nikah hazırlıklarına hemen başladı.
küboş
Site Sahibi
Site Sahibi
küboş

Kadın

MesajKonu: Geri: Gazete Ve Dergilerden Haberler   Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 10:39 am

TECRÜBELİLERDEN TAKTİK ALIYORLAR

SON BİRKAÇ YILDIR DİZİ SAYISINDA PATLAMA YAŞANIYOR. BU KADAR DİZİYE GENÇ, GÜZEL VE YETENEKLİ OYUNCU YETMEYİNCE DEVREYE REYTİNG GETİRECEK ŞARKICILAR, MANKENLER GİRİYOR.
Kendilerini bir anda kamera önünde bulan çiçeği burnunda jönler ve aktristler, oyuncu koçları sayesinde rol yapıyor. Bazen konservatuar mezunu dizi starları bile tecrübeli oyunculardan taktik alıyor. İyi bir koç uğruna Amerika’ya gidenler dahi var...

KEREMCEM -YASEMİN ERGENE

‘Aşk Oyunu’ dizisine başlarken hem Yasemin Ergene hem de Keremcem, Celal Kadri Kınoğlu’ndan dersler aldı.

Kaynak:gecce.com
sevgi..
Y
Y
sevgi..

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 19/06/08 Mesaj Sayısı : 33 Nerden : OяdaN.. ßuяdaN.. ŞuяdaN.. x)

MesajKonu: Geri: Gazete Ve Dergilerden Haberler   Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 5:08 am

Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 130720081018227447xv4

Anadolu Grubu’nun ortağı Tuncay Özilhan’ın oğlu İzzet Özilhan, yaklaşık 1.5 yıldır ‘Doktorlar’ dizisinin güzel oyuncusu Yasemin Ergene ile aşk yaşıyor. İşleri sebebiyle iki yıldır Rusya’da olan İzzet Özilhan, sevgilisinden ayrı kaldığı zamanların hasretini, her fırsatta İstanbul’a gelerek gideriyordu. Geçtiğimiz haftalarda tatile çıkan Özilhan, önce sevgilisiyle Las Vegas’ta 10 gün tatil yaptı.

Aşıklar daha sonra Ege’nin incisi Bodrum’a gittiler. Gözlerden uzakta, objektiflerin olmadığı bir yerde tatil geçirebilmek için Özilhan Ailesi’ne ait ‘Sunset’ isimli teknede kalan İzzet Özilhan ile Yasemin Ergene, geçtiğimiz hafta Mumcular beldesi yakınlarında demir attıkları bir koyda yakalandılar. Hem de ne yakalanmak! Bir arkadaşlarıyla birlikte teknede bol bol güneş keyfi yapan ikili, baş başa kalmak istedi. Bunun üzerine teknedeki şişme botu suya indirdiler. Genç aşıklar, tekneden uzak, denizin, güneşin ve birbirlerinin keyfini çıkardılar. İki aşık, Bodrum sonrası rotalarını Çeşme’ye çevirdi.

Çift, ilişkilerinin başında Özilhan Ailesi’nden onay almak için zorlanmış, ancak Yasemin Ergene geçtiğimiz kış aileye girebilmişti. Farklı ülkelerde oldukları için sık sık görüşemeyen sevgililer Yasemin Ergene ile İzzet Özilhan, Bodrum’da aşklarını tam gaz yaşadı!

İzzet Özilhan, pembe renkteki şişme botu tekneden sevgilisine attı Bota önce Özilhan bindi, Yasemin ise tekrar tekneye çıkıp bota atladı.Çifte kumrular, açık denizde romantizmin doruklarına çıktı .

Yasemin Ergene, teknede arkadaşıyla bol bol güneşlenip fotoğraf çekti. Ancak sürekli bikinisinin üstüyle oynayıp durdu. Hatta bir ara bikinisini o kadar çok çekti ki, göğüsleri az kalsın fora oluyordu.

‘Sunset’ adlı teknede hasret gideren sevgililer, birbirlerinden bir an olsun ayrılmadı. Sürekli
el ele, göz gözeydiler. Yasemin Ergene, bir ara
sevgilisinin sırtına güneş kremi sürdü .
sevgi..
Y
Y
sevgi..

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 19/06/08 Mesaj Sayısı : 33 Nerden : OяdaN.. ßuяdaN.. ŞuяdaN.. x)

MesajKonu: Geri: Gazete Ve Dergilerden Haberler   Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 5:14 am

İLK SAMİMİ POZ..
Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 6072031gj5 İzzet Özilhan ile Yasemin Ergene'nin ilk samimi fotoğrafı, Facebook'ta ortaya çıktı.

İzzet Özilhan ile 1,5 yıldır birlikte olduğu Yasemin Ergene'nin ilk samimi fotoğrafı, Facebook'ta ortaya çıktı.
Ergene, yılbaşı partisinde çekilen bu fotoğrafa sayfasında yer verince, dostlarından da ilginç yorumlar geldi. Genç oyuncunun, resmin altına "Allah ayırmasın demeyeceğim, siz zaten 'ayrılsak da beraberiz' durumları yaşıyorsunuz" yazan Eda Taşpınar'a yanıtı "Bizim durumlar hep öyle karışık" oldu.
Jasmine
Y
Y
Jasmine

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 19/06/08 Mesaj Sayısı : 216 Nerden :

MesajKonu: Geri: Gazete Ve Dergilerden Haberler   Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 3:50 am

İZZET ÖZİLHAN İLE YASEMİN ERGENE, GEÇTİĞİMİZ HAFTA MUMCULAR BELDESİ YAKINLARINDA DEMİR ATTIKLARI BİR KOYDA YAKALANDILAR.
‘Sunset’ adlı teknede hasret gideren sevgililer, birbirlerinden bir an olsun ayrılmadı. Sürekli
el ele, göz gözeydiler. Yasemin Ergene, bir ara sevgilisinin sırtına güneş kremi sürdü

Anadolu Holding'in veliahtı İzzet Özilhan ile Aşk Oyunu' dizisiyle adını duyaran Yasemin Ergene de tatil için Bodrum'u seçen ünlülerden. İşleri nedeniyle yılın büyük bölümünü Moskova'da geçiren Özilhan ile sevgilisi, resmen ayrı kaldıkları günlerin acısını çıkarıyor!

Buldugum tatil resimlerini koyuyorum

Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 Yasemintatil7
Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 Yasemintatil2
Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 Yasemintatil4
Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 Yasemintatil5
Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 Yasemintatil1
Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 Yasemintatil6

Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 1-4
Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 2-3

Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 C4394511e7a6

yaseminergene.net ten alintidir
cansu
Y
Y
cansu

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 01/08/08 Mesaj Sayısı : 132 Nerden :

MesajKonu: Geri: Gazete Ve Dergilerden Haberler   Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 5:57 am

Yasemin Ergene´nin de kanunları var!
Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 Yergene180108_ic Yasemin Ergene, ileride pişman olmamak için sevişme sahnelerinde rol almayacağını söyledi.

Şöhreti `Aşk Oyunu` dizisiyle yakalayan ve şu sıralar `Doktorlar` dizisinde canlandırdığı Ela karakteriyle büyük beğeni toplayan Yasemin Ergene, ileride pişman olmamak için sevişme sahnelerinde rol almayacağını söyledi: `Cüretkâr bir karakteri oynamayacağımı herkes bilsin. Ben küçük bir yerde yaşadım, ailem hâlâ orada... Onların sıkıntı çekmesini, aramızda sorun çıkmasını istemem bu yüzdende hiçbir filmde ya da dizide sevişmem.`

Doktorlar dizisinde canlandırdığı Ela karakteriyle büyük beğeni toplayan Yasemin Ergene, hem kariyeri hem de özel hayatı hakkında konuştu. Gelecekte pişman olmamak için sevişme sahnelerinde rol almayacağını belirten genç oyuncu, İzzet Özilhan´la olan ilişkisi hakkında şu yorumu yaptı: `Şu an için evlenmeyi düşünmüyoruz ancak her şey güzel gidiyor. Çok mutluyum.`

`Doktorlar` dizisi nasıl gidiyor?

Çekimler iyi gidiyor ama biraz yorucu oluyor. Ancak her şeye rağmen güzel.

Doktor olmaya alışabildiniz mi?

İzmit´ten sete gelirken, yolda bir kaza gördüm, kadın kanlar içinde yerde yatıyordu. O an düşündüm de eğer gerçek doktor olsaydım, kadına hemen müdahale ederdim. Ama ben kan görmeye dayanamıyorum. Biz dizide suni kan kullanıyoruz. Ama yine de alışamadım doktor olmaya
Admin
Site Sahibi
Site Sahibi
Admin

Kadın

MesajKonu: Geri: Gazete Ve Dergilerden Haberler   Gazete Ve Dergilerden Haberler - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 3:30 am

Yasemin'in yerine Melike

SHOW TV'deki "Doktorlar" dizisinde. Yasemin Ergene'nin yerine kadroya dahil olacak isim Melike Öcalan olarak belirlendi. Yapımcı Fatih Aksoy'un teklifini kabul eden Öcalan, intern hekim rolüyle kamera karşısına geçecek. Öcalan, "Şarkı Söylemek Lâzım"daki performansı ile hem canlı yayın tecrübesini ortaya koymuş hem de her hafta söyleyeceği şarkının ruhuna uygun kıyafeti ve tavırlarıyla oyunculuk yeteneğini de sergilemişti.

Sabah/Günaydın'dan alıntıdır...

Gazete Ve Dergilerden Haberler

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2