Yasemin Ergene Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yasemin Ergene Fan Club Forum

Yasemin Ergene Fan Club Forumumuza Hoşgeldiniz

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
Admin
Site Sahibi
Site Sahibi
Admin

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 23/04/08 Mesaj Sayısı : 1731 Nerden : istanbul

MesajKonu: ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup   ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup I_icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 8:58 am

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup Zarif9432ma

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 011
; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 012
; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 013

Arkadaşlar biliyorumki bu kızın benim gibi bir çok fanatiği var.
son dönemlerinde ıhlamurlar altında dizisi ile yıldızı dahada parladı.
FUN CLUB ımıza hepinizi davet ediyorum...

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup Kkkav0[/center]

[B]
Tuba Büyüküstün, 5 Temmuz 1982 tarihinde İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun oldu. Üniversitede okurken reklam filmlerinde rol aldı. Yönetmen Tomris Giritlioğlu ile tanıştıktan sonra oyunculuğa başladı. Sultan Makamı adlı dizinin son dört bölümünde rol aldı. 2004 yılında Çağan Irmak'ın yönettiği Çemberimde Gül Oya adlı dizideki Zarife rolüyle büyük çıkış yakaladı. Aynı yıl Cemal Şan'ın yönettiği Gülizar adlı televizyon filminde Şevket Çoruh ve Yetkin Dikinciler'le başrolü paylaştı. 2005'de yine Çağan Irmak'ın yönettiği Babam ve Oğlum adlı filmde Sadık'ın karısını oynadı. Halen Aydın Bulut'un yönettiği Ihlamurlar Altında adlı dizide Bülent İnal, Özge Borak, Sinan Tuzcu ile başrolü paylaşıyor. Dizideki rol arkadaşı Bülent İnal ile nişanlı.
Filmleri

* Babam ve Oğlum (2005)
* Ihlamurlar Altında (2005) Filiz
* Çemberimde Gül Oya (2004) Zarife
* Gülizar (2004) Gülizar
* Aşk Yolu (2006) Deniz
* Sultan Makamı (2004) Zarife
* Sınav (2007)
* Asi (2007) Asi

Kamera fobisi var

Mimar Sinan Üniversitesi'nde sahne dekor ve kostüm tasarımı okudu. Tesadüf eseri 'Çemberimde Gül Oya' dizisinin güzel Zarife'si oldu. Oyunculukla, mesleğini birlikte yürütebilmeyi isteyen Tuba, birisi eline kamerayı aldığında ilk tepki olarak yüzünü kapatıyor veya arkasını dönüyor.

Çemberimde Gül Oya dizisini seyrediyorsanız, Tuba Büyüküstün'ü tanımamanıza imkân yok. Çünkü dizide köşk ahalisinden Şerif Sezer'in güzel kızı Zarife'yi oynuyor. Duru güzelliği ve ürkek oyunculuğuyla dikkati çeken Tuba, daha yolun çok başında olduğunu ve oyunculuğa dair öğreneceği çok şey olduğunu düşünüyor. Ama tuhaf bir fobisi var. Bir dönem fotomodellik yapmasına ve şu anda dizi oyuncusu olmasına rağmen, kamera karşısında olmak onun için bir fobi. Öyle ki, birisi eline kamerayı aldığında ilk tepkisi yüzünü kapatmak veya arkasını dönmek oluyor. Siz şimdi, "İyi de dizide nasıl oynuyor?" diyeceksiniz. Bunun için açıklaması ise kendine göre çok basit: "Fotomodellik ve dizi profesyonel bir iş. Onlarda böyle bir problemim yok. Ama arkadaşlarımla veya ailemle birlikteysek, biri eline kamera aldığında kendimi çok kötü hissediyorum" diyor ve bunun nereden kaynaklandığını ise kendisi de bilmiyor.

'Çemberimde Gül Oya' dizisinden önce pek çok reklam filminde rol almış Tuba. O aralarda dizilerden de teklif gelmiş, ama okulu aksatmak kaygısıyla hiçbirine 'evet' dememiş. "Okulu dört yılda bitirmek istiyordum ve bu tip çalışmalar benim için engeldi. 'Çemberimde Gül Oya' dizisiyse, bitirme projesine başladığımda geldi. O yüzden 'hayır' diyemedim. Ama oyunculuk eğitimi almadığım için ödüm kopuyordu. Küçük bir rol bile olsa, kamera sana döndüğünde oyunculuğunun sönük olmaması lazım. Hele de bu işin ustası oyuncularla çalışıyorsanız. Açık söyleyeyim; bu, daha da korkutucu hale dönüşüyor."

"Öpüşme sahnesinde zorlandım"
Tuba'nın bu projede yer almayı istemesinin bir başka nedeni ise Çağan Irmak. "İşlerini takip ettiğim ve çok beğendiğim bir yönetmen" dediği Irmak'la çalışmanın da çok öğretici olduğunu düşünüyor. "İstediği şeyi o kadar iyi anlatıyor ki, yapamamanıza imkân yok. Bu, benim gibi oyunculuğa yeni başlayan biri için büyük şans." Söylediğine göre dizinin oyuncuları da kendisine çok yardımcı oluyor. "Gerçekten annem gibi oldu" dediği Şerif Sezer ve setin neşesi olan oyuncu Suzan Aksoy en büyük destekçileri.

Genç bir oyuncu olduğu için zorlandığı noktalar da oluyor tabii. Hele bir tanesi var ki, Tuba Büyüküstün'e ecel terleri döktürmüş. "Kendimi tam anlamıyla bir oyuncu olarak görmüyorum, ama bu mesleği seçeceksem, her şeyi yapabilmeliyim diye düşünüyorum. Dördüncü bölümdeydi sanıyorum, Ümit'le öpüşmem gerekiyordu. Bu, beni çok zorladı. Çünkü yetişme tarzınız, değerleriniz o kadar ağır basıyor ki, bir anda bunları silip, bambaşka biri olamıyorsunuz. Herhalde oyunculuğum geliştikçe bu çelişkilerimi de aşacağım." Oyunculuğa ısınırken, ilk başlarda kendini izlemeye bir türlü alışamamış Tuba. "İlk bölümlerde yüzümü ellerimle kapatıp, parmak arasından bakıyordum. Açıkçası kendimden, daha doğrusu oyunculuğumdan korkuyordum. Ama artık eksikleri görmeye, kendimi eleştirmeye başladım. Bence bu, çok önemli" diyor.

Ve Zarife... Geleneklerine bağlı, muhafazakâr, Doğulu bir ailenin, İstanbul'da doğmuş, kentle köy arasına sıkışmış güzel kızı... Tuba, Zarife'yi çok seviyor ve naif buluyor. Yaşadığı durumun, yani o sıkışmışlığın Zarife'de bir fışkırmaya neden olacağını düşünüyor. "Baba baskısı, Zarife üzerinde de annesi Sultan üzerinde de çok fazla. Ama o baskının içinde bir sevgilisi oldu, belki yaşam tarzı nedeniyle henüz âşık olduğunun farkında bile değil. Bu, Zarife'nin temiz ve asi yönünü ortaya koyuyor bence. Ancak bir şeyi ne kadar sıkıştırırsanız, ilk bulduğu delikten fışkırarak kendine yol bulur. Bence Zarife, dizinin ilerleyen bölümlerinde, hayatının kontrolünü eline alacak. Tabii bunlar benim tahminlerim, Zarife'ye ne olacağına Çağan Irmak karar verecek."

"Tiyatro daha keyifli"
Oyunculuk kadar sevdiği bir başka şey de dört yıl boyunca eğitimini aldığı Sahne Dekor ve Kostüm Tasarımı. Hatta diziyle birlikte yürüttüğü bir projesi var. Genç bir tiyatro grubuyla çalışarak onlara sahne ve kostüm tasarlayacak. "İşime âşığım ve galiba biraz da idealist düşünüyorum. Çünkü reklam filmlerinde çalışmak, dizilere kostüm tasarlamak daha fazla para kazandırıyor. Ama ben tiyatroda çalışmak istiyorum. Bu, bana daha keyifli geliyor" diyen Tuba'nın en büyük korkusu ise bir gün oyunculukla tasarımcılık arasında tercih yapmak zorunda kalması. Bu sorulduğunda verdiği tek yanıt: "Lütfen böyle bir şey olmasın..."

En son Admin tarafından Salı Mayıs 20, 2008 9:05 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://yaseminergene.1talk.net
Admin
Site Sahibi
Site Sahibi
Admin

Kadın

MesajKonu: Geri: ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup   ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup I_icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 8:59 am

Tuba Büyüküstün ile röportaj

Yan rolleri başrole tercih ediyorum

Erçin Dağ'ın Tuba Büyüküstün ile röportajı...

Yönetmen Çağan Irmak’ın son keşfi olarak ‘Çemberimde Gül Oya’ dizisinde yıldızı parlayan Tuba Büyüküstün, oyunculuğu kadar güzelliğiyle de adından söz ettiriyor. Tesadüfler sonucunda kamerayla tanıştığını söyleyen Büyüküstün, televizyon kariyerine şimdi bir de sinema filmi ekledi. Çağan Irmak’ın ‘Babam ve Oğlum’ adlı filminde rol alan Büyüküstün, otoriteler tarafından geleceğin yıldızı olarak gösteriliyor.

Oyunculukla ilk tanışmanız nasıl oldu?

Oyunculuk eğitimi almadım. Üniversitede okurken, bir reklam şirketinde çalışıyordum. O sırada Tomris Giritlioğlu’yla tanıştım. ‘Çemberimde Gül Oya’ dizisiyle televizyon dünyasına girmiş oldum. Yani aslında oyunculuk hiç aklımda yoktu.

MODELLİK YAPTI

Oyunculuk öncesinde mankenlik deneyiminiz var, değil mi?

Mankenlik değil de fotomodellik yaptım. Üniversitede okurken dergilerin moda sayfalarına modellik yapıyordum. Hatta insanların birçoğu benim fotomodellik yaptığımı bilmiyor. Beni oyuncu olarak tanıyorlar.

‘Çemberimde Gül Oya’ dizisi oyunculuk anlamında ilk çalışmanız mı?

Aslında ‘Sultan Makamı’ dizisinin son dört bölümünde oynamıştım. Oradaki rolüm beğenilince ‘Çemberimde Gül Oya’ dizisinde başladım.

‘Ihlamurlar Altında’, baştan sona rol aldığınız ikinci diziniz ve sizi burada başrolde görüyoruz. Neler hissediyorsunuz?

Ben bu olaya başrol kapmak olarak bakmıyorum. ‘Çemberimde Gül Oya’da başrol oynamadım fakat oynadığım rolü birçok başrole tercih ederdim. Benim için karakterin özü önemlidir. Çok da cazip olmayan birçok başrol var. İnsana çekici gelmeyen, çok iniş ve çıkışları olmayan, düz başrol oynayanlar var. Öyle bir karakteri oynamaktansa, yan rollerde, inişi çıkışı olan bir karakteri oynamakyı tercih ederim.

Oyunculukta kendinizi nasıl görüyorsun?

Oyunculuk üzerine ders almadım. Onun için tam anlamıyla kendimi oyuncu olarak nitelendirmiyorum. ‘Ben oyuncuyum’ demek için şimdilik çok erken.

Donanım açısından ileride ders almayı düşünür müsünüz?

Aslında düşünüyorum. Ama yine de bilmiyorum.

Dizi dışında sinema için teklifler var mı?

Çağan Irmak’ın yönetmenliğinde bir sinema filminde oynadım. Gerçi orada konuk oyuncu olarak rol alıyorum ama gerçekten güzel bir rol. Bu arada sinema teklifleri de geliyor. Ama onların da niteliği önemli.

KURALLARIM VAR

Henüz oyunculukta yeni olmanıza rağmen seçicisiniz. Hedefiniz ne?

Evet, seçiciyim. Derdim başrol kapmak olsaydı, ‘Çemberimde Gül Oya’ dizisinde başrol oynayabilirdim. Ama derdim bu değil. İyi ve inandığım, doğru projelerde olmak amacındayım.

Sizin de ‘öpüşmem, sevişmem’ gibi kurallarınız var mı?

Bu projede öpüşebilirim ama başka projede öpüşmem. Daha doğrusu eğer senaryo beni öpüşmem gerektiğine inandırmazsa, ben sadece görüntü olsun diye öpüşmem. Eğer yönetmen gerçekten inandığım bir yönetmense ve karşımdaki oyuncu kendimi rahat hissedebileceğim bir oyuncuysa evet o rol için gerekirse öpüşürüm de...

TÜRKÜCÜLERİN İŞ DİSİPLİNİ YOK

Kendinizi geliştirmek adına ne yapıyorsunuz?

Kesinlikle dizi kesinlikle izlemiyorum. Onun yerine bol bol film izliyorum. Yabancı filmlerin yanı sıra, Türk filmlerini çok fazla izliyorum. Eski, 60-70’li Türk filmlerini çok beğeniyorum. Çünkü herkesten alabildiğim ve kendime adapte edebileceğim şeyler var onlarda.

Bir oyuncunun, karşılıklı oynayacağı kişiyi seçme lüksü var mıdır sizce?

Her şey insanın kendi seçimidir. ‘Bu yönetmenle çalışamam’ denilebilir. Aynı şekilde kişi bir oyuncuyla oynamak da istemeyebilir. Eğer ki o oyuncuyla daha önceden bir tanışıklığın varsa ve elektriğinin uyuşmadığını biliyorsan bunu isteme lüksüne sahipsindir bence. Ya da projeyi kabul etmezsin olur biter.

Bugüne kadar böyle bir talebiniz oldu mu?

Henüz olmadı ve umarım olmaz.

Mesela türkücülerle aynı dizide oynar mısınız?

İş disiplinleri pek yok. Elektrikleri ve iletişimleri iyi olmuyor. Öyle bir insanla oynamak çok zor.

Tuba Büyüküstün
Erçin Dağ aksam
Admin
Site Sahibi
Site Sahibi
Admin

Kadın

MesajKonu: Geri: ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup   ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup I_icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 9:00 am

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 1lu7

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 2rf5

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 3um6

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 4rd0

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 5cx7

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 6fl0

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 7jf5

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 8ok7

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 9bc0

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 10fw8
aşk oyunu
Y
Y
aşk oyunu

Kadın

MesajKonu: Geri: ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup   ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup I_icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 3:48 am

bu arada ben asi ile hep görüşüyorum çünkü hatayda oturuyorum
onla birlikte fotoğrafımızda var ama bilgisayara yüklü değil malesef çok şanslıyım Very Happy Very Happy Very Happy
elaaa
Dergi Müdiresi
Dergi Müdiresi
elaaa

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 05/06/08 Mesaj Sayısı : 83 Nerden : İsTaNBuL

MesajKonu: Geri: ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup   ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup I_icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 10:41 am

Tuba var ben yokum olmaski Very Happy
geLdim çaLışmaLArımı da getiriyim bari Very Happy
eskileri diil bunlar yeni Very Happy

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 64068388az8

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 73792885uy1

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 92674544hk1

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 76347466iz8

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 92160170ls3

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 53319470yn8

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 50017346ul6

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 41580352xa8

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 61147098hu1
http://handesoral.foruma.biz/index.htm
Admin
Site Sahibi
Site Sahibi
Admin

Kadın

MesajKonu: Geri: ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup   ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup I_icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 3:51 am

tuba büyüküstün şok tatlı birisi aslında asi dizisini bazen izliyorum ve çok beğeniyorum oyunculuğu çok süper.profesyonel nede olsa...
tuğçe-94
Y
Y
tuğçe-94

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 11/07/08 Mesaj Sayısı : 45 Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup   ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup I_icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 9:08 am

ben tam bir yaso ve tuba hastasıyım,tubayı çok seviyorum yaso ve tubanın fotoğraflarını birleştirip güzel bir avatar ve imza yapmayı çok isterdim I love you
küboş
Site Sahibi
Site Sahibi
küboş

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 25/04/08 Mesaj Sayısı : 841 Nerden : İstanbuldan yasomun kalbinden...

MesajKonu: Geri: ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup   ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup I_icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 2:40 pm

ya güzel bi kız tatlıda dizideki rolüde güzel
https://yaseminergene.1talk.net/index.htm
zuhaLy
Y
Y
zuhaLy

Kadın

MesajKonu: Geri: ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup   ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup I_icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 10:23 am

çok güzeL =)
eLine sağLıK adın ayşegüL herhaLde =)
; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup Tugba1 ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup Tugba2 ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup Tugba3

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup Tugba4
Jasmine
Y
Y
Jasmine

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 19/06/08 Mesaj Sayısı : 216 Nerden :

MesajKonu: Geri: ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup   ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup I_icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 6:01 am

cok guzel ve tatli bi kiz cok da sevilio ben de seviorum onu ihlamurlarla sevdim sonra da asi
DiJLe
Moderatör
Moderatör
DiJLe

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 11/07/08 Mesaj Sayısı : 807 Nerden : Berlin

MesajKonu: Geri: ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup   ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup I_icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 11:32 am

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup Oig29y
http://www.burcu-kara.forump.biz
DiJLe
Moderatör
Moderatör
DiJLe

Kadın

MesajKonu: Geri: ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup   ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup I_icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 11:32 am

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup F1607bdf ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup A7c16457 ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup F6167ff7 ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 46a4a499

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup Cdafb19a

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 4faca44a

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup Bb74eb42

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 2ae1587f

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 22e2e452
DiJLe
Moderatör
Moderatör
DiJLe

Kadın

MesajKonu: Geri: ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup   ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup I_icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 11:34 am

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 2luvr7
DiJLe
Moderatör
Moderatör
DiJLe

Kadın

MesajKonu: Geri: ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup   ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup I_icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 11:34 am

Deniz yatağına yatıp güneş banyosu yaptı

ÖNER ÖNGÜN

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup Ee66adaa64813143a7aaf51te0

Boxer dergisinin düzenlediği bir ankette 2008'in en seksi kadını seçilen Tuba Büyüküstün, Gölköy'de tatil yapıyor. Yeni sezon için enerji toplayan 'Asi' dizisinin başrol oyuncusu, önceki gün deniz yatağının üzerinde keyif yaptı. Güzelliği ile erkeklerin ilgi odağı olan Büyüküstün, kendisine yönelen meraklı gözlerle ilgilenmek yerine kitap okudu.

Kaynak : Sabah ( Günaydın )

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup Db750e9313ed7749bceaf2ebf6

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 41e7a62326f6e94da010aacop1[/b]
DiJLe
Moderatör
Moderatör
DiJLe

Kadın

MesajKonu: Geri: ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup   ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup I_icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 11:35 am

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup Tubabykstnbycemetu1gn9.th; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup Tubabykstnbycemetu2qz0.th; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup Tubabykstnbycemetu3qo8.th; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup Tubabykstnbycemetu4mp8.th; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup Tubabykstnbycemetu5dw9.th

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup Tubabykstnbycemetu6dy4.th; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup Tubabykstnbycemetu7rh3.th; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup Tubabykstnbycemetu8sq9.th
DiJLe
Moderatör
Moderatör
DiJLe

Kadın

MesajKonu: Geri: ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup   ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup I_icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 11:35 am

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 92710147is6

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 83345866bc7

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 30671154zz8

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 55276593kb6

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 28157831gd8

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 34892811qb1

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 63941550nu4

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 51528412fz8

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 21gq8

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 13900133wn6
DiJLe
Moderatör
Moderatör
DiJLe

Kadın

MesajKonu: Geri: ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup   ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup I_icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 11:36 am

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 10tw5

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 11mi3

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 12re6

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 13ns0

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 14mc3
DiJLe
Moderatör
Moderatör
DiJLe

Kadın

MesajKonu: Geri: ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup   ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup I_icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 11:36 am

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 15ld8

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 16xl1

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 17wf5

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 18dk6

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 19as6

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 20pz5
DiJLe
Moderatör
Moderatör
DiJLe

Kadın

MesajKonu: Geri: ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup   ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup I_icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 11:39 am

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 2dyvxpt5q807mc2us3eu

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 0n7hf7xvjoo3zk5zmy

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup Baig2pq9aqio687tb6ys
DiJLe
Moderatör
Moderatör
DiJLe

Kadın

MesajKonu: Geri: ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup   ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup I_icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 11:39 am

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 0000000000334996od0
+++
; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 0000000000335000mw6

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 0000000000334997sd4
+++
; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 0000000000334998jf1
DiJLe
Moderatör
Moderatör
DiJLe

Kadın

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 0000000000287675ei0lt8
+++
; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 0000000000287677lt6go5

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 0000000000287673jj0yz0
+++
; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 0000000000287671tf7qf4
DiJLe
Moderatör
Moderatör
DiJLe

Kadın

MesajKonu: Geri: ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup   ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup I_icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 11:40 am

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup Lm8klk3by8lqrsckbz4h

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup Ss75mfqfswjhkbihzuh
DiJLe
Moderatör
Moderatör
DiJLe

Kadın

MesajKonu: Geri: ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup   ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup I_icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 11:40 am

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 00000000002876658154

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup R4ey8lpjuoeho5u7nh0

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup Bx42t3brx1reqrhd3oo
DiJLe
Moderatör
Moderatör
DiJLe

Kadın

MesajKonu: Geri: ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup   ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup I_icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 11:41 am

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup 8ofunx8f3l6jori88m9c

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup B410j28e1settd7hske
DiJLe
Moderatör
Moderatör
DiJLe

Kadın

MesajKonu: Geri: ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup   ; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup I_icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 11:41 am

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup O4gp2krfcfexjbr1883a

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup Pav2c4stlrww4uie054f

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup W9ysc5dkay83r4d7a855

; Tuba BÜYÜKÜSTÜN FanClup

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : 1, 2  Sonraki