Yasemin Ergene Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yasemin Ergene Fan Club Forum

Yasemin Ergene Fan Club Forumumuza Hoşgeldiniz

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Avrupa Yakası

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Admin
Site Sahibi
Site Sahibi
Admin

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 23/04/08 Mesaj Sayısı : 1731 Nerden : istanbul

MesajKonu: Avrupa Yakası   Avrupa Yakası I_icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 5:37 am

Avrupa Yakası Avrupayakasisd8
Avrupa Yakası

Yapım: Plato

Yapımcı: Sinan Çetin

Yönetmen: Hakan Algül (eski), Jale Atabey Özberk (yeni)

Senaryo: Gülse Birsel

Oyuncular: Gazanfer Özcan (Tahsin), Hümeyra (Iffet), Gülse Birsel Aslı, Ata Demirer (eski Volkan), Levent Üzümcü (Cem), Şennay Gürler (Fatoş), Bülent Polat (Şesu), Hale Caneroğlu (Yaprak), Yıldırım Öcek (Patron), Evrim Akın (Selin), Veysel Diker (Tacettin) ve DJ Yavuz (Sertaç), Tolga Çevik (Sacit), Hasibe Eren (Makbule), Peker Açıkalın (Gaffur), Sarp Apak (Tanrıverdi), Engin Günaydın (Burhan) Rutkay Aziz (Bülent), Suna Keskin (Sedef), Yıldırım Öcek (Patron), Vural Çelik (Kubilay)...

Avrupa Yakası Dizisi Hakkındaki Yorumlarınızı,Görüşlerinizi Bu Bölümde Belirtebilirsiniz...

https://yaseminergene.1talk.net
qözde_yasemin
Y
Y
qözde_yasemin

Kadın

MesajKonu: Geri: Avrupa Yakası   Avrupa Yakası I_icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 2:50 am

sırf komedii bayılıyorum şu diziye en çokda şaika Very Happy
küboş
Site Sahibi
Site Sahibi
küboş

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 25/04/08 Mesaj Sayısı : 841 Nerden : İstanbuldan yasomun kalbinden...

MesajKonu: Geri: Avrupa Yakası   Avrupa Yakası I_icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 3:21 am

ben izlemiyorum
https://yaseminergene.1talk.net/index.htm

Avrupa Yakası

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası