Yasemin Ergene Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yasemin Ergene Fan Club Forum

Yasemin Ergene Fan Club Forumumuza Hoşgeldiniz

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vazgeç Gönlüm

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Admin
Site Sahibi
Site Sahibi
Admin

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 23/04/08 Mesaj Sayısı : 1731 Nerden : istanbul

MesajKonu: Vazgeç Gönlüm   Vazgeç Gönlüm I_icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 5:16 am

Oyuncular : Murat Han (Salih), İrem Altuğ ( Bahar), Bulut Aras (Hasan), Özbek Yıldız (Ali), Fatih Dönmez (Coskun), Tamer Levent (Fikret), Ruhsar Öcal (Belgin), Çiğdem Batur (Goncagül), Ali Türkoğlu (Mahir), Sabriye Kara (Emine)

Vazgeç Gönlüm 28082007015605

1. Bölüm Özeti

Genç yaşında ailesine bakmak zorunda kalan Salih, bir minibüs hattında şoförlük yapmaktadır. Hayat kavgasında aşkla tanışacak fırsat bulamamıştır. Ta ki dünyalar güzeli Bahar’la karşılaşıncaya dek… Bahar çok zengin bir ailenin kızıdır. Bu iki genç yürek birbirine çarpacak fakat kader hiç umulmadık bir şekilde ağlarını örecektir. Kaybolan bir hayatın acısını ve aşkı gönlüne sığdıranların öyküsüdür “Vazgeç Gönlüm”.

Başrollerinde; Amerika'da oyunculuk eğitimi alan Mutluluk filmi ile tanınan Murat Han, Ihlamurlar Altında’ nın Feride'si İrem Altuğ ve Türk Sinemasının tecrübeli oyuncusu Bulut Aras’ın rol aldığı Vazgeç Gönlüm sezonun dikkat çeken yapımlarından biri...

7 Eylül Cuma 22:00
https://yaseminergene.1talk.net
yasemin-ergene
Dergi Görevlisi
Dergi Görevlisi
yasemin-ergene

Kadın

MesajKonu: Geri: Vazgeç Gönlüm   Vazgeç Gönlüm I_icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 11:01 am

bunlarda imzaları arkadaşlar ben bu diziyi pek bilmiodum şimdi gördüm işte bi kaç tane imza yazptım

Vazgeç Gönlüm 12696752sp3

Vazgeç Gönlüm 29195477su3

Vazgeç Gönlüm 69688018nh4
qözde_yasemin
Y
Y
qözde_yasemin

Kadın

MesajKonu: Geri: Vazgeç Gönlüm   Vazgeç Gönlüm I_icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 2:40 am

çok güzel bir dizi ama son zamanlarda çok saçmalamaya başladı

Vazgeç Gönlüm

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası